Visioni garantiitingimused

 

Teil tekkis mure meilt ostetud Visioni tootega? Ei ole ole põhjust muretsemiseks. Võtke meiega ühendust ja leiame lahenduse.

Visioni garantii

Vision garanteerib oma toodete kvaliteedi ja tagab toote parandamise või väljavahetamise sama või vastava uue mudeli vastu juhul, kui viga tuleneb materjalist või töökvaliteedist. Garantii ei kata toote väärkasutust, hooletust, normaalset kulumist, tule kahjustust, vargust või tahtliku vigastamist. Visioni tootetele kehtib 2 aastane garantii. Putukad.ee veebipood käitleb ainult meie veebipoest ostetud Visioni tooteid. 

Visioni ritvade 5 aastane tingimusteta garantii

Ridva murdmise või mis iganes kahjustamise korral tagab Vision ridva parandamise või välja vahetamise sama või samaväärse mudeli vastu fikseeritud tasu eest esimese 5 aasta jooksul. Pärast 5 aastast perioodi saab samuti katkise ridvaga Visioni poole pöörduda, kuid sel perioodil ei ole teenustasud fikseeritud ning igat juhtumit vaadeldakse vastavalt reaalsele kulule.

Putukad.ee veebipoes müüdavate ritvade käitlustasud 5 aastase tingimusteta garantii puhul:

  • Vapa – 40.-
  • Eka – 40.-
  • Onki - 50.-

 

Kuidas käituda katkise ridva puhul?

Juhul, kui olete murdnud oma ridva, teavitage meid sellest. Vastavalt juhtumile teostab Vision ridva paranduse, vahetab välja kannatada saanud ridva jätku või vahetab välja kogu ridva.

Kahlamispüksid, saapad või muud tooted

Juhul, kui teie ostetud Visioni kahlamispükste, saabaste, rullide või teiste toodete puhul ilmnevad materjali või koostekvaliteedi vead, pöörduge meie poole. Kui pärast inspektsiooni selgub, et teie kirjeldatud viga vastab meie garantiitingimustele, teostab Vision paranduse või vahetab toote välja.

Palun pidage silmas, et EL-i tervise ja turvalisuse regulatsioon näeb ette, et teeninduskeskuste töötajad ei tohi käidelda musti või märgi riideid ja jalanõusid. Seetõttu palume meile saadetavad tooted puhtaks pesta ja ära kuivatada.