Tacky The Big Bug Box

Laoseis: Sai just otsa. Õige pea taas olemas.
Hind:
34,95 €

Tacky-st räägitakse lendõngemaailmas, kui kauaoodatud innovatsioonist putukakarpides. Peamine põhjus, mis need karbid nii eriliseks muudab on silikoonist sisu, mis hoiab putukaid karbis väga tugevalt ning seejuures ei tekita need aluspinda auke, mis karbi aja jooksul “lahinguväljaks” muudab.

Tacky The Big Bug Box on esimene putukakarp, mis on piisavalt kõrge ja ei pressi kokku suure häkliga pinnaputukaid või paksu kehaga striimereid. Karbid on valmistatud kauakestvast polükarbonaadist, need on kaunilt disainitud ning magnetiga kaane kinnitus hoiab karpi piisava tugevusega kinni, kuid samas võimaldab kiiret ligipääsu soovitud putukale.

See putukakarp sobib suurepäraselt nii ühepäevikutele, suurtele pinnaputukatele ning forelli-, lõhe- või haugistriimeritele.

Putukad.ee meeskond on kasutanud Tacky putukakarpe alates 2017 juunist!

“Suur osa minu jõeforelli putukates on suured. Olgu nendeks #8 suuruses ühepäevikud, #6-8 suuruses caddised, rohutirtsud, Wulffid või Humpyd ning seetõttu olen aastaid katsetanud erinevaid putukakarpe, mis neid suuri putukaid ilusana säilitaks. Tacky The Big Bug Box oli esimene, mis need putukad ära mahutas, ilma, et peaks neid enne vette viskamist siluma ja korrastama”. Vahur Mäe, Putukad.ee meeskonnast.

Karbi omadused:

  • Patenteeritud silikoonist sisu, mis ei lase sinna kinnitatud putukaid lahti
  • Mahutab kuni 72 putukat
  • Läbipaistev kaas, mis võimaldab sobiva putuka kiiremat leidmist
  • Ilma riivita magnetiga lukustuv kinnitussüsteem

 

Putukakarbi mõõdud: 17,78 cm x 8,89cm x 2,86cm ; Kaal: 198 g ; Suurim silikoonist kinnitusse mahtuv konks: 2/0#

Sarnased tooted
,   Laoseis: 2
30,42 € (10%)
33,80 €
,   Laoseis: Sai just otsa. Õige pea taas olemas.
12,90 €
,   Laoseis: 4
14,69 €