LOON Henry's Sinket

Laoseis: 1
Hind: 6,30 €
4,41 €
Kogus: - +

Henry’s sinket uputab hetkega raskuseta märjad putukad, nümfid ja striimerid. Raskustamata lendõngesöödad on loodud selleks, et nad hõljuksid vees sama loomulikult nagu päris putukad. Olenevalt materjalidest, millest on uppuv sööt valmistatud võivad need vajada “uputamist” või kuivavad jällegi pikemat heidet tehes. Henry’s Sinket aitab putuka vee alla saada juba esimese heitega. Henry’s Sinket on loodussõbralik ja täielikult biolagunev.

Putukad.ee meeskond on kasutanud Henry’s Sinketit aastast 2014.

“Märja putuka või raskustamata nümfiga püüdes on alati probleemiks selle aeglane “vettimine”. Vee imendumine putukasse vajab üldiselt mitmeid heiteid ja kuumal suvepäeval kipuvad kergemad putukad ka juba heidet tehes ära kuivama. Seetõttu kasutan alati märja putuka ja raskustamata nümfiga püüdes Henry’s Sinketit. See võimaldab putukal kohe vette langedes läbi pinnakihi vajuda ning sellest hoolimata säilub putuka loomulik liikumine. Lisaks kasutan seda ka väga karvaste kergelt raskustatud striimerite puhul, mis seda kasutamata samuti pikemat vettimise aega vajavad”. Vahur Mäe, Putukad.ee meeskonnast

Kasutamisjuhis:

Kanna sõrmedega söödale selline hulk Henry’s Sinket-it, et sööt muutuks “märjaks”. Putuka kuivamisel kaob ka Henry’s Sinketi mõju.

Henry’s Sinketi omadused:

  • Vedel putuka “uputaja”
  • Tänu sellele on võimalik raskuseta uppuv putukas esimesel heitel soovitud sügavusele viia
  • Säilitab raskuseta sööda loomuliku liikuvuse
Sarnased tooted
,   Laoseis: 3
10,49 € (30%)
14,99 €
Kokku sobivad tooted
,   Laoseis: 1
3,50 € (30%)
5,00 €