LOON Deep Soft Weight

Laoseis: 3
Hind: 14,99 €
10,49 €
Kogus: - +

Striimeri, nümfi või märja putukaga püüdes tekib sageli vajadus putukat põhjale lähemale või kiiremini uppuma saada. Üheks alternatiiviks on uppuva nööri kastamine aga lihtsam viis ujuva ja uppuva nööri pidevast vahetamisest on Deep Soft Weight-i ehk pehme volframi kasutamine.

Deep Soft Weight on grillsöe karva, mitte-mürgine, volframil põhinev ja biolagunev ning uuesti kasutatav alternatiiv tinale. Pehmele volframile on lihtne sobivat suurust ja kuju anda ning kinnitada seda lipsule või otse konksule.

Putukad.ee meeskond on Deep Soft Weighti kasutanud alates 2013 aastast:

"Kannan alati seljakotis varupooli, millel on uppuva heitepeaga heitenöör aga reaalsuses on neid kordi vähe, millal kogu püügi uppuva peaga teha võiks. 90% püügikordadest on pigem sellised, kus enamik püügist on ujuva nööriga ja ainult sügavates aukudes tahaks põhjapealt striimerit kasutada. Sellistes olukordades on Deep Soft Weight ideaalne alternatiiv nööri vahetamisele". Vahur Mäe, Putukad.ee meeskonnast.

Loon Deep Soft Weight-i omadused:

  • Pehme volfram-mass putukale raskuse andmiseks
  • Mitte-mürgine
  • Uuesti kasutatav

 

Kasutusjuhend:

Näpista karbis olevast massist sobiv kogus volframit. Vooli kuulike kas lipsule või kuulpea imiteerimiseks otse konsupeale. Sooja ilma korral võib tungsten üsna pehme olla aga see kivistub kohe pärast vette kastmist. Miinuskraadide korral on tungsten kivikõva – kasutamiseks tasub seda näiteks rinnataskus hoida. 

Sarnased tooted
,   Laoseis: 1
4,41 € (30%)
6,30 €
Kokku sobivad tooted
,   Laoseis: 1
3,50 € (30%)
5,00 €